Plicní ventilace a příslušenství

Přístroje pro plicní ventilaci patří do portfolia A.M.I. prakticky od jejího založení. Více než 25 let Vám nabízíme špičkové přístroje švýcarské společnosti Hamilton-Medical, který patří mezi přední světové výrobce a inovátora v oboru plicní ventilace.

V nabídce A.M.I. naleznete ventilátory pro umělou plicni ventilaci (UPV), neinvazivní ventilaci (NIV) i pro domácí využití především pro domací umělou plicní ventilaci (DUPV).

Přístroje Hamilton-Medical jsou určeny pro všechny typy intenzivní péče a splňují požadavky pro nejnáročnější možnou péči. V portfoliu naleznete ventilátory klasické, transportní, neonatální i speciální ventilátor do prostředí magnetické rezonance. Své místo naleznou i na jednotkách následné péče včetně využití neinvazivní ventilace. Ventilátory Hamilton-Medical disponují všemi běžnými ventilačními režimy a také unikátní technologií adaptivní ventilace, která sama reguluje potřebu podpory dýchání:

Adaptive support ventilation – ASV
unikátní režim „adaptivní podpůrné ventilace“, který automaticky upravuje parametry ventilace podle natavených cílů a odpovědi pacienta na ventilaci, podporuje spontánní dýchání

INTELLiVENT-ASV
režim „adaptivní podpůrné ventilace“ druhé generace, který automaticky upravuje parametry ventilace v závislosti na nastavených cílech a jako jediný také v závislosti na naměřených hodnotách vydechovaného CO2 a saturace kyslíku, ale i odpověď pacienta a sám vyhodnocuje vhodnou dobu pro weaning, podporuje spontánní dýchání

Pro potřeby nekomplikované invazivní ventilace v nemocnici a zároveň ventilace v domácím prostředí A.M.I. nabízí spolehlivé ventilátory společnosti ResMed, které disponují širokou škálou nastavitelných ventilačních režimů, možností vzdáleného přístupu pro lékaře, nízkou hmotností a jednoduchou obsluhou. Jsou tedy jednoduché pro transport a tedy vhodné pro pacienty jak na neinvazivní tak invazivní ventilaci.

V neposlední řadě Vám nabízíme dva typy High Flow Oterapie, integrovanou v plicních ventilátorech Hamilton-Medical, nebo jako samostatné zařízení nabízející komplexní aplikaci high flow O2 o definované frakci a průtoku nosní kanylou s integrovaným zvlhčovačem i mixérem kyslíku se vzduchem bez nutnosti použití přídatného průtokoměru.

Napište nám

V A.M.I. je spokojenost klienta na prvním místě!

Máte-li jakékoliv dotazy k našim produktům či službám, neváhejte se na nás obrátit. Odpovíme Vám v nejkratším možném termínu.

Kontaktujte nás

+420 257 325 606info@amimedical.cz
PO – ČT 8:00 – 17:00
8:00 – 15:00
Detailní kontakty

Hotline

V případě urgentního servisu mimo pracovní dobu:
Čechy +420 606 606 155Morava +420 606 606 355

Adresa

A.M.I. – Analytical Medical Instruments, s.r.o.
Letohradská 369/3
170 00 Praha 7
IČ: 63983524
DIČ: CZ63983524
IČZ: 07990600

společnost zapsaná v OR na Městském soudu v Praze, oddíl C, vložka 40068
Informace o zpracování osobních údajů
Zpětný odběr vysloužilých elektrozařízení a baterií
Informace pro obchodní partnery A.M.I.
Information for A.M.I. business partners
© 2024 Amimedical | Praha. Všechna práva vyhrazena